Bankımız yeni kredit kampaniyasına start verir. Belə ki, indi 30 min manatadək nağd pul kreditini illik cəmi 14%-lə əldə etmək mümkündür. Kreditin maksimal müddəti 48 aydır.
Bu kampaniya hər kəs üçündür. Əməkhaqqından asılı olmayaraq həm dövlət qurumlarında, həm də özəl sektorda çalışan şəxslər Yelo Bankın təklif etdiyi sərfəli şərtlərdən faydalana bilər.
Yelo Bank sizi əlavə xərclə yanaşı, vaxt itkisindən qurtaracaq. Kampaniyadan yararlanmaq üçün sizə ən yaxın Yelo filialına müraciət edə və ya banka gəlmədən onlayn sifariş edə bilərsiniz: https://bit.ly/ylkredit

Кредит наличными под 14%
Мы запускаем новую кредитную кампанию. Теперь кредит наличными на сумму до 30 тысяч манатов можно получить всего под 14% годовых. Максимальный срок - 48 месяцев.
Эта кампания для всех. Независимо от заработной платы сотрудники как государственного, так и частного секторов могут воспользоваться выгодными условиями, предлагаемыми Yelo Bank.
Yelo Bank сэкономит вам и время, и дополнительные расходы. Чтобы воспользоваться кампанией, вы можете обратиться в ближайший филиал Yelo или сделать заказ онлайн, не посещая банк: https://bit.ly/ylkredit