Maaşınızın 10 misli qədər kredit!
Yelo Bank olaraq nağd kreditlər üzrə şərtləri daha da asanlaşdırdıq. Yeni şərtlərimiz hər birinizin cibinə uyğundur. Odur ki, pulu deyil, planlarınızı düşünün!
Hər kəsin cibi dolu olsun deyə əməkhaqqınızın 10 misli qədər (20 000 manatadək) məbləği daha əlçatan etdik. Nağd kredit üzrə illik faiz dərəcəsi isə 17%-dən başlayır. Bu imkanı qaçırmaq olmaz!
Yeni şərtlərdən həm dövlət qurumlarında, həm də özəl sektorda çalışan şəxslər faydalana bilər. Yeri gəlmişkən, təkrar müştərilərimizi və dövlət müəssisələrində çalışanları endirimlər gözləyir.
Cibiniz dolu, arzularınız çin olsun!
Daha ətraflı məlumatı bankın saytından, eləcə də Facebook və Instagram səhifələrindən ala bilərsiniz.

Кредиты в 10-кратном размере зарплаты!
Yelo Bank предлагает еще более упрощенные условия по получению наличных кредитов. Новые услуги банка будут по карману всем. Думайте о планах, а не о деньгах!
Yelo Bank предоставляет сумму в 10-кратном размере зарплаты (до 20 000 манатов), доступную для всех. Годовая ставка по наличным кредитам начинается с 17%. Самое время воспользоваться этим!
Новыми условиями могут воспользоваться как сотрудники государственных органов, так и частного сектора. Кстати, банк предоставляет дополнительные преимущества для повторно обращающихся клиентов и представителей госучреждений.