Məktəbə qayıdış münasibətilə Yelo Bank-da uşaqlar üçün tədbir keçirilib
Yeni tədris ilinin başlaması münasibətilə Yelo Bank-da "Məktəbə sağlam addım" tədbiri keçirilib. "GID CSR Consulting"in birgə təşkilatçılığı ilə baş tutan tədbirdə 1-6-cı sinif şagirdlərinə terror, fövqəladə və digər təhlükəli hallar zamanı davranış qaydalarını əks etdirən təlim keçirilib. Ardınca COP29 tədbiri və Yaşıl Dünya Naminə Həmrəyli ili çərçivəsində uşaqlara ətraf mühitin qorunmasının vacibliyindən bəhs edildi. Maarifləndirici info-sessiya əyləncəli master-klasla əvəz edildi. Burada uşaqlar tullantıların köməkliyi ilə su filteri və taxta çubuqlardan sapand hazırladılar. Tədbirin sonunda uşaqlar göstərdikləri həvəs və aktivliyə görə təşəkkür sertifikatı və mövzuya uyğun hədiyyələrlə makafatlandırıldılar.
Yelo Bank sosial məsuliyyət strategiyası çərçivəsində uşaqların parlaq gələcəyi və rifahı üçün çalışır. Uşaqların fərdi inkişafını dəstəkləyən bu cür layihələri Bank gələcəkdə də davam etdirmək niyyətindədir.
Bank xidmətləri (https://www.yelo.az/az/individuals/loans/) haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank провел мероприятие для детей в честь возвращения в школу
По случаю начала нового учебного года в Yelo Bank прошла акция "Здоровый шаг в школу". На мероприятии, организованном совместно GID CSR Consulting, прошли тренинги для учащихся 1-6 классов, отражающие правила поведения в террористических, чрезвычайных и других опасных ситуациях. После этого в рамках мероприятия COP29 и Года солидарности ради зеленого мира детям рассказали о важности защиты окружающей среды. Здесь дети с помощью отходов изготавливали фильтры для воды и стропы из деревянных палочек. В завершение мероприятия дети были награждены благодарственными грамотами и подарками, соответствующими теме, за проявленные энтузиазм и активность.
Yelo Bank работает на светлое будущее и благополучие детей в рамках стратегии социальной ответственности. Банк намерен продолжать подобные проекты, поддерживающие индивидуальное развитие детей, и в дальнейшем.