"Qan ver, həyat bəxş et" aksiyası
Yelo Bank Korporativ Sosial Məsuliyyət proqramı çərçivəsində “Qan ver, həyat bəxş et” şüarı altında növbəti qanvermə aksiyasını keçirdi.
Aksiyanın məqsədi hemofiliya və talessemiya xəstəliyindən əziyyət çəkən körpələrə dəstək, həmçinin tədarük olunan qan ehtiyatını artırmaqdır.
Aksiya 15 oktyabr tarixində Yelo Bankın Baş ofisində, Mərkəzi Qan Bankının peşəkar həkim heyətinin nəzarəti altında baş tutub.
Yelo Bank sağlamlığın hər şeydən öndə olduğunu qeyd edərək hər kəsi bu cür aksiyalarda iştirak etməyə, donor olmaqdan çəkinməməyə və ehtiyacı olanlara dəstək olmağa çağırır.

В рамках программы корпоративной социальной ответственности Yelo Bank провел очередную акцию по сдаче крови под девизом «Сдай кровь, подари жизнь».
Цель - поддержать детей, страдающих гемофилией и талассемией, а также увеличить запасы донорской крови.
Акция прошла 15 октября в головном офисе Yelo Bank под наблюдением профессиональных врачей Центрального банка крови.
Считая, что здоровье превыше всего, Yelo Bank призывает каждого принимать участие в подобных мероприятиях, не бояться стать донором и всегда поддерживать тех, кто в этом нуждается.