Yelo Bank 5 nominasiyada qalib oldu!
Yelo Bank 2023-cü ildəki fəaliyyətinə görə Azərbaycan Banklar Assosiasiyası (ABA) tərəfindən 5 nominasiyada mükafata layiq görülüb: “Korporativ Sosial Məsuliyyət”, “Təhsil dəstəkçisi”, “Kiçik və Orta Biznesin maliyyə əlçatanlığının artırılması ilə əlaqədar tədbirlər keçirmiş ABA üzvü”, “Rəqəmsal ödənişlər sahəsində innovativ layihələrin tətbiqi”, “Özünüməşğulluq Proqramında iştirak”.
Fəaliyyətinin əsas istiqamətlərindən biri Korporativ Sosial Məsuliyyət olan Bank kimi Yelo ötən il bir çox ekoloji, sosial və maarifləndirici layihələr həyata keçirib. Təşəbbüskarlıq etdiyi və dəstək olduğu bir çox təhsil layihələri ilə iş təcrübəsi olmayan gənclərin karyera planlamalarına müsbət təsirlər göstərib. Real sektoru, xüsusilə kiçik və orta biznesin maliyyə əlçatanlığını təmin etmək üçün Yelo Bank davamlı layihələr və kampaniyalar həyata keçirir. Parlaq mobil tətbiqi və internet bankçılıq məhsulları ilə rəqəmsal ödənişlərin stimullaşdırılmasına töhfə verməyə davam edir. Bunlarla yanaşı, Yelo Bank həm də neçə ildir ki, Özünüməşğulluq Proqramının aktiv iştirakçısıdır. Ötən il Bank 6 qadın və 6 kişi olmaqla, ümumi 12 sosial həssas qrupa aid vətəndaşların şəxsi bizneslərini qurmaları üçün avadanlıqlar bağışlayıb.
Bankdan kredit goturmek istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank победил в 5 номинациях!
За свои достижения в 2023 году Yelo Bank был отмечен наградами Ассоциации банков Азербайджана (АБА) в пяти категориях: «Корпоративная социальная ответственность», «Содействие образованию», «Член АБА, активно участвующий в развитии финансовой доступности для малого и среднего бизнеса», «Цифровая инновация в области платежных решений» и «Участие в программе самозанятости».
Как банк, активно вовлеченный в корпоративную социальную ответственность, Yelo Bank в прошлом году реализовал ряд проектов в области экологии, социальной сферы и образования. Благодаря поддержке и инициированию образовательных проектов, банк оказал значительное влияние на карьерное планирование молодежи, не имеющей опыта работы. Yelo Bank непрерывно осуществляет проекты, направленные на обеспечение финансовой доступности для реального сектора экономики, в особенности для малого и среднего бизнеса. Банк также способствует развитию цифровых платежей через свои передовые мобильные приложения и услуги интернет-банкинга. Более того, Yelo Bank уже несколько лет является активным участником программы самозанятости. В прошлом году банк предоставил оборудование 6 женщинам и 6 мужчинам из социально уязвимых слоев населения, помогая им открыть собственный бизнес.
Хотите взять кредит в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az