Yelo Bank ilk yerli PR Forumuna dəstək oldu!
Böyük tədbirlərə ev sahibliyi etməyi xoş ənənəyə çevirən Yelo Bank, bu dəfə Baş Ofisində PR Forum 2024 iştirakçılarını qonaq etdi. Belə ki, 27 noyabrda Yelo Bank-ın dəstəyi, Finance Time şirkətinin təşkilatçılığı və 123media-nın birgə təqdimatı ilə PR Forum 2024 keçirildi.
Yelo Bank-ın İdarə heyətinin sədri Anar Həsənov öncə qonaqları salamladı, hazırkı dövrdə PR sahəsindəki çətinliklərə diqqət çəkdi və bu məsuliyyətli işdə hər kəsə uğurlar arzuladı.
Süni İntellekt, Böhran kommunikasiyası və Strateji kommunikasiya panelləri üzrə baş tutan forumda sektorun tanınmış simaları çıxış etdi. Onlar öz uğur hekayələrini, nailiyyətlərini və çətinlikləri necə aşdıqlarını paylaşdılar.
Forum sektordakı şəxsləri bir araya gətirərək, yeni əlaqələrin qurulmasına və peşəkar şəbəkələşmənin formalaşmasına vəsilə oldu. Yelo Bank bu kimi tədbirlərdə fəal iştirakı ilə medianın inkişafını və şəffaf iş mühitinin formalaşmasını dəstəkləyir.
Bank xidmətləri, o cümlədən onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank стал партнером первого локального PR-форума!
Yelo Bank, для которого стало доброй традицией поддерживать крупные инициативы, в этот раз открыл двери своего головного офиса для участников PR Forum 2024. 27 ноября при поддержке Yelo Bank, организации Finance Time и компании 123media состоялось одно из самых значимых событий года для специалистов в сфере коммуникаций.
Председатель Правления Yelo Bank Анар Гасанов поприветствовал участников форума, отметил современные вызовы в области PR и пожелал успехов в этой важной и ответственной работе.
На форуме обсуждались темы: «Искусственный интеллект», «Кризисная коммуникация» и «Стратегические коммуникации», где выступили ведущие эксперты отрасли. Спикеры поделились своими историями успеха, достижениями и методами преодоления сложных ситуаций.
Форум объединил профессионалов, способствовал установлению новых контактов и развитию профессиональных сетей.
Активно участвуя в подобных мероприятиях, Yelo Bank продолжает поддерживать развитие медиа, укреплять коммуникационные связи и формировать прозрачную бизнес-среду.
Хотите узнать больше о банковских услугах, включая онлайн-кредиты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az