Yelo Bank-ın artıq üçüncü ildir ki, təşkil etdiyi "OLEY Cup" daxili futbol turniri Avropa Çempionatı qədər rəngarəng anlarla yadda qaldı. Turnirdə iştirak edən 13 komanda arasında bir-birindən maraqlı 39 oyun baş tutdu. Ötən həftə keçirilən möhtəşəm final oyunları ilə 3 aylıq mübarizəyə yekun vuruldu.
Belə ki, III yer uğrunda Bankın “Banker Leverkusen” və “Elmlər” komandaları qarşı-qarşıya gəlib və gərgin mübarizə “Elmlər” komandasının qələbəsi ilə başa çatıb. Sonra isə “Qaradağ” və “Maliyyə” komandaları çempionun kimliyinə aydınlıq gətirmək üçün meydana daxil olublar. Olduqca həyəcanlı və maraqlı keçən final oyununun sonunda “Qaradağ” komandası parlaq qələbə qazanıb və "OLEY Cup 2024” futbol turnirinin çempionu olub. Qaliblərə kubok, medallar və pul mükafatı təqdim edilib.
Qeyd edək ki, Yelo Bank əməkdaşları arasında komanda ruhununun yüksəldilməsinə xüsusi diqqət göstərir. Üçüncü dəfə keçirilmiş “OLEY Cup” futbol turniri növbəti illərdə də təşkil olunacaq.
Bankdan kredit goturmek istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Завершился внутренний чемпионат Yelo Bank по футболу
Внутренний футбольный турнир «OLEY Cup», который Yelo Bank организует уже третий год подряд, запомнился не менее яркими моментами, чем проходящий чемпионат Европы. В турнире приняли участие 13 команд, которые провели 39 захватывающих игр. Трехмесячное противостояние завершилось финальными играми на прошлой неделе.
В борьбе за третье место команды «Банкир Леверкузен» и «Эльмлер» продемонстрировали напряженную игру, в результате которой победила команда «Эльмлер». Затем в финале команды «Гарадаг» и «Финансы» выясняли, кто станет чемпионом. Команда «Гарадаг» одержала блестящую победу, став чемпионом турнира «OLEY Cup 2024». Победители получили кубки, медали и денежные призы.
Стоит отметить, что Yelo Bank придает большое значение спорту повышению командного духа среди своих сотрудников.
Хотите взять кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az