Yelo Bank-ın növbəti rəqəmsal filialı Zabratda!
Yelo Bank xidmət dairəsini genişləndirməkdə davam edir. Bu dəfə Bank paytaxtın Zabrat qəsəbəsində müasir və rəqəmsal konseptli yeni filialını müştərilərin ixtiyarına verdi. Yelo-nun “Parlaq bankçılıq” yanaşmasına uyğun dizayn edilmiş filial innovativ xidmət imkanları və yüksək müştəri rahatlığı ilə fərqlənir.
Yeni filialda bank əməliyyatları rəqəmsal qaydada həyata keçirilir. Müştərilər burada nağd pul çıxarışı və mədaxili, kredit və kart sifarişi, biznes əməliyyatları, eləcə də kommunal və digər ödənişlər daxil olmaqla bir çox xidmətdən sürətli və fasiləsiz şəkildə yararlana bilirlər.
Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədr müavini Elşən Pirmalıyev yeni filial barədə fikirlərini belə ifadə edib: “Bizim üçün prioritet məsələ bank xidmətlərini hamı üçün daha əlçatan və rahat etməkdir. Zabrat filialımız əhalinin gündəlik ehtiyaclarına uyğunlaşdırılmış şəkildə fəaliyyət göstərəcək. Əminik ki, bu filial yalnız Zabrat sakinlərinin deyil, ətraf ərazilərdə yaşayanların da bankçılıq təcrübəsini dəyişəcək. Rəqəmsal konsept isə nağdsız ödəniş vərdişlərinin artmasına mühüm təsir göstərəcək”.
Yeni filial Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Babək küçəsi 64 ünvanında yerləşir. Qeyd edək ki, Bankın ölkə üzrə 22 xidmət mərkəzi ilə fəaliyyət göstərir. Yelo Bank gələcəkdə də xidmət şəbəkəsini genişləndirərək daha çox bölgəyə parlaq bankçılıq təcrübəsini gətirməyi planlaşdırır.
Mikro kredit online müraciət etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank открыл новый цифровой филиал в Забрате!
Yelo Bank продолжает расширять зону обслуживания. На этот раз банк открыл новый филиал с современной цифровой концепцией в поселке Забрат, который расположен в столице. Филиал, спроектированный в соответствии с подходомYelo «Brilliant Banking», предлагает инновационные возможности обслуживания и высокий комфорт для клиентов.
В новом филиале все операции осуществляются в цифровом формате. Клиенты могут быстро и удобно воспользоваться широким спектром услуг, включая снятие и внесение наличных, операции с кредитными и карточными счетами, бизнес-транзакции, а также оплату коммунальных и прочих услуг.
Заместитель председателя совета директоров Yelo Bank Эльшан Пирмалиев высказал свою точку зрения по поводу нового филиала следующим образом: «Для нас приоритет — сделать банковские услуги доступными и удобными для всех. Наш филиал в Забрате будет работать в режиме, адаптированном к ежедневным потребностям местных жителей. Мы уверены, что этот филиал преобразит банковский опыт не только жителей Забрата, но и соседних районов. Цифровая концепция существенно ускорит переход к безналичным платежам»
.
Новый филиал расположен по адресу: улица Бабека, 64, Сабунчинский район, Баку. Следует отметить, что в настоящее время Yelo Bank имеет 22 центра обслуживания по всей стране. В будущем банк планирует расширить свою сеть, чтобы предоставить блестящий банковский опыт ещё большему числу регионов.
Хотите оформить микрокредит онлайн? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты FacebookInstagramWhatsapp или yelo.az