Yelo Bank bacarıqlı və parlaq peşakarlara üstünlük verdiyi kimi, istedadlı, amma təcrübəsi olmayan gəncləri də düşünərək onlar üçün karyera imkanları yaratmağa çalışır. Bu məqsədlə gələcək karyerasını bank sahəsində qurmaq istəyən 3-cü və 4-cü kurs tələbələri üçün “Summer Challenge 2022” Yay Təlim proqramına start verilir.
Tələbələr müasir Agile metodologiyasının tətbiq edildiyi mühitə düşərək yeni biliklər və bacarıqlar əldə etməklə yanaşı, proqramını uğurla başa vurduqdan sonra Bankda iş imkanı da əldə edə biləcəklər. Namizədlər aşağıdakı keyfiyyətlərə görə dəyərləndiriləcəklər:
- Ünsiyyət qurma bacarıqları;
- Pozitiv və kreativ düşüncə;
- Vaxtını düzgün idarə etmək;
- Analitik və tənqidi düşüncə;
İş həyatına bank sahəsində başlamaq istəyən gənclər 21 iyun tarixinədək müraciət edə bilər. Qeydiyyatdan keçmək üçün: https://s.surveyplanet.com/614z18fg
Yerlər məhduddur, bu şansdan yararlanmağa tələsin. Proqrama qoşularaq karyera imkanlarından faydalana və Yelo ailəsinin üzvü ola bilərsiniz!
Bank xidmətləri (kredit pul, kart, əmanət və s.) haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Отдавая предпочтение ярким и продвинутым профессионалам, Yelo Bank также дает возможность для профессионального развития неопытным, но талантливым и способным молодым людям. С этой целью была организована программа летней стажировки “Summer Challenge 2022” для студентов 3-го и 4-го курсов, желающих построить карьеру в банковской сфере.
Студенты смогут получить новые знания и навыки по современной методологии Agile, а также возможность работать в Банке при успешном завершении программы. Кандидаты будут оцениваться по следующим качествам:
- Коммуникативные навыки;
- Позитивное и творческое мышление;
- Правильный тайм-менеджмент;
- Аналитическое и критическое мышление;
- Умение работать в команде.
Молодые люди, желающие начать свою карьеру в банковской сфере, могут подать заявку до 21 июня. Для регистрации: https://s.surveyplanet.com/614z18fg
Места ограничены, не упустите этот шанс!  Участвуя в программе, вы сможете воспользоваться карьерными возможностями и присоединиться к семье Yelo!
Интересует вопросы по банковским услугам (кредит деньги, карта, депозит и т. д.)? Тогда звоните на 981 или напишите в наши аккаунты в Facebook, Instagram , Whatsapp.