Yelo Bank “Summer Challenge 2024” təcrübə proqramını elan edir
Parlaq Bankçılıqda karyera qurmaq istəyən tələbə və yeni məzun olmuş gənclər üçün əla fürsət! Yelo Bank nəhayət ki, çox gözlənilən “Summer Challenge 2024” təcrübə proqramına qeydiyyatı açıq elan edir.
İştirakçılar müasir Agile metodologiyasının tətbiq edildiyi korporativ mühitdə yeni biliklər və bacarıqlar əldə etməklə yanaşı, proqramı uğurla başa vurduqdan sonra Yelo Bank-da iş imkanı əldə edə biləcəklər. Namizədlər aşağıdakı keyfiyyətlərə görə dəyərləndiriləcəklər:
- Təşəbbüskarlıq və öyrənmə həvəsi;
- Pozitiv və kreativ düşüncə;
- Analitik və tənqidi düşüncə;
İştirakçılar sahib olduqları keyfiyyət və bacarıqlara əsasən 2-3 ay ərzində İnsan Kapitalının İdarəedilməsi, Alternativ Kanallar ilə Satış, Mühasibatlıq və Mütləq hesabatlılıq, Proqram Təminatının İnkişafı, Brendin İdarəedilməsi, Risklərin İdarəedilməsi departamentləri və Bankın filial şəbəkəsində təcrübə keçəcəklər.
Müraciət etmək istəyənlər 25 may, 2024-cü il tarixinədək aşağıdakı linkdə qeydiyyatdan keçməlidirlər: http://bit.ly/44unQdg
Seçilmə şansını daha da artırmaq istəyirsinizsə, “Nəyə görə mən və Yelo?” mövzusunda maksimum 90 saniyəlik video çəkərək Google Drive linkini [email protected] ünvanına “Summer Challenge 2024” mövzusu ilə göndərə bilərsiniz. Yerlər məhduddur, bu şansdan yararlanmağa tələsin. Bütün namizədlərə uğurlar!
Yelo Bank təcrübə proqramı haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank объявляет о начале программы стажировок «Summer Challenge 2024»
Отличная возможность для студентов и недавних выпускников, которые хотят построить карьеру в динамичной банковской сфере! Yelo Bank рад объявить о начале регистрации на долгожданную программу стажировок «Summer Challenge 2024».
Участники программы не только приобретут новые знания и навыки в корпоративной среде с применением современной методологии Agile, но и получат возможность трудоустройства в Yelo Bank после успешного завершения стажировки. От кандидатов ожидается:
• Инициативность и желание учиться;
• Позитивное и творческое мышление;
• Аналитические и критические способности;
• Умение работать в команде.
В зависимости от квалификации и навыков, участники пройдут стажировку в таких отделах, как управление человеческим капиталом, альтернативные каналы продаж, бухгалтерский учет и обязательная отчетность, разработка программного обеспечения, маркетинг, управление рисками и филиальная сеть банка на протяжении 2-3 месяцев.
Кандидаты должны зарегистрироваться до 25 мая 2024 года по следующей ссылке:
http://bit.ly/44unQdg
Если вы хотите увеличить свои шансы на выбор, можете отправить видео длительностью не более 90 секунд на тему «Почему я и Yelo?». Видео нужно загрузить на Google Диск и отправить ссылку на него по адресу jobs@yelo.az с темой письма «Summer Challenge 2024». Количество мест ограничено, не упустите свой шанс. Удачи всем кандидатам!
Интересуетесь программой стажировки в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az