Yelo Bank yay təcrübə proqramına start verir!
Parlaq bankçılıqda karyera qurmaq istəyən tələbə və yeni məzun olmuş gənclər üçün əla fürsət! Yelo Bank nəhayət ki, çox gözlənilən "Summer Challenge 2025" təcrübə proqramına qeydiyyatı açıq elan edir.
İştirakçılar, müasir Agile metodologiyasının tətbiq edildiyi korporativ mühitdə yeni biliklər və bacarıqlar əldə etməklə yanaşı, proqramı uğurla başa vurduqdan sonra Yelo Bank-da iş imkanı əldə edə biləcəklər. Təcrübə müddəti ərzində iştirakçılar aşağıdakı keyfiyyətlərə görə dəyərləndiriləcəklər:
• Təşəbbüskarlıq və öyrənməyə həvəs;
• Pozitiv və kreativ düşüncə;
• Nəticəyönümlü yanaşma;
Təcrübəçilər sahib olduqları keyfiyyət və bacarıqlara uyğun olaraq yay aylarında İnsan Resursları, Satış, Maliyyə və mühasibatlıq, Proqramlaşdırma, İnformasiya Texnologiyaları, Brendin İdarəedilməsi və Bankın xidmət şəbəkəsində təcrübə keçəcəklər.
Müraciət etmək istəyənlər 20 may 2025-ci il tarixinədək, “Nəyə görə mən və niyə məhz Yelo?” mövzulu motivasiya videolarını çəkib, videonu yükləyərək qeydiyyatdan keçməlidir. Qeyd edək ki, videonun xornometrajı 60 san-2 dəq aralığında olmalıdır. Seçim zamanı texniki tapşırığa yaradıcı yanaşma sərgiləmiş namizədlərə üstünlük veriləcək. Odur ki, müraciət etməyə tələsin! Yayınızı parlaq və səmərəli keçirmək, üstəlik Yelo-da karyera qurmaq üçün Summer Challenge təcrübə proqramına qoşulun. Qeydiyyat üçün: http://tinyurl.com/24vhbfw4.
Bank xidmətləri (www.yelo.az) haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank запускает летнюю программу стажировок!
Отличная возможность для студентов и недавних выпускников, стремящихся построить яркую карьеру в банковской сфере! Yelo Bank с радостью объявляет об открытии регистрации на долгожданную программу стажировок «Summer Challenge 2025».
Участники программы получат новые знания и навыки в корпоративной среде с применением современной Agile-методологии, а после успешного завершения стажировки смогут получить предложение о трудоустройстве в Yelo Bank. Во время стажировки участники будут оцениваться по следующим критериям:
• Инициатива и готовность учиться;
• Позитивное и креативное мышление;
• Нацеленность на результат;
• Умение работать в команде.
Стажеры будут проходить стажировки в различных отделах банка, таких как: кадровое управление, продажи, финансы и бухгалтерия, программирование, информационные технологии, управление брендом и сервисная сеть. Стажировки будут организованы в летние месяцы в соответствии с качествами и навыками участников.
Желающие подать заявку должны до 20 мая 2025 года записать мотивационное видео на тему «Почему именно я и почему именно Yelo?», загрузить его и пройти регистрацию. Обратите внимание, что длительность видеоролика должна составлять от 60 секунд до 2 минут. Кандидаты, продемонстрировавшие креативный подход к техническому заданию, получат приоритет при отборе.
Не упустите шанс подать заявку! Присоединяйтесь к программе стажировок Summer Challenge, чтобы провести лето ярко и эффективно, а также начать свою карьеру в Yelo. Для регистрации: http://tinyurl.com/24vhbfw4.
Интересуетесь банковскими услугами (www.yelo.az)? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты FacebookInstagramWhatsapp или yelo.az