Yelo Bankda “Uşaqlar Günü” təşkil edildi
1 İyun Uşaqların Müdafiəsi günü ilə əlaqədar Yelo Bank uşaqlar üçün əyləncə, bilik və yeni tanışlıqlarla dolu xüsusi gün təşkil etdi. Tədbir Bank-ın baş ofisində həyata keçirildi. Masterklassla başlayan tədbirdə mütəxəssisin iştirakı ilə uşaqlara bitkilər haqqında məlumat, onların əkilməsi və düzgün qulluq qaydaları öyrədildi. Daha sonra uşaqların yaradıcı potensialının kəşfi üçün bitkilərə ad verdilər və dibçəkləri boyadılar.
Masterklassın ardınca tədbirin əyləncə hissəsi baş tutdu. İstirahət otağında yemək fasiləsindən sonra Bankın tədbir zalında uşaqlar üçün cizgi filmi nümayiş etdirildi. Sonda tədbirdə iştirak etmiş bütün uşaqlara sertifikat və hədiyyələr təqdim edildi.
Yelo Bank-ın müasir və rahat baş ofisi işləmək, istirahət, eyni zamanda tədbirlərin təşkili üçün geniş imkanlar yaradır. Bank sahib olduğu imkanları hərtərəfli dəyərləndirərək müxtəlif tədbirlərin həyata keçirilməsinə davam edəcək.
Bank xidmətləri, o cümlədən, onlayn kredit haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Yelo Bank провел «День защиты детей»
По случаю 1 июня - Дня Защиты Детей, Yelo Bank организовал для маленький друзей особенный праздник, полный веселья, полезных знаний и новых знакомств. На проходящем в головном офисе мероприятии, которое началось с познавательного мастер-класса, при участии специалиста детям была предоставлена информация о растениях, правилах их посадке и правильном уходе. Далее, чтобы раскрыть творческий потенциал детей, каждый участник дал название своему растению, после чего дети дружно раскрасили горшки. За мастер-классом последовала развлекательная часть мероприятия. Вскоре после обеденного перерыва, в актовом зале Банка был проведён показ мультфильма. В завершение всем детям, принявшим участие в мероприятии, были вручены сертификаты и подарки.
Современный и уютный головной офис Yelo Bank-а предоставляет широкие возможности для работы, отдыха и проведения мероприятий. Банк продолжит реализацию различных проектов, всесторонне используя свои возможности.
Есть дополнительные вопросы по банковским услугам, в том числе о об онлайн кредите? Тогда звоните на 981 или напишите в наши аккаунты в Facebook, Instagram , Whatsapp.