Təhsil ödənişlərini Yelo App vasitəsilə həyata keçirin
Yelo Bank onlayn xidmətlərində faydalı yenilikləri təqdim etməyə davam edir. Bu gündən Bankın Yelo App tətbiqində ölkənin qabaqcıl təhsil müəssilərinin ödənişlərini həyata keçirmək mümkün olacaq. Hazırda aşağıda göstərilən müəssisələr üzrə ödənişlər aktivdir:
• ADA University
• ADA məktəbi
• Avropa Azərbaycan məktəbi
• ATL Academy
• Azerbaijan British College
• Baku Oxford School
• Dunya School
• Kaspi liseyi
• Hədəf liseyi
• Milli Aviasiya Akademiyası
• Onlayn sınaq imtahan mərkəzi
• 21-ci əsr tədris mərkəzi
Xidmətdən istifadə etmək üçün sadəcə Yelo App-də “Ödəniş” menyusundan “Təhsil və sınaq” bölməsini seçmək, daha sonra təhsil müəssisəsi tərəfindən tələb edilən ödəniş məlumatlarını (Tələbə ID, valideynin FIN kodu və s.) daxil etmək kifayətdir. Cəmi bir neçə kliklə heç hara getmədən təhsil ödənişlərinizi tamamlayırsınız. Yelo App-in bu yeniliyi ilə zamanınızı təhsilinizə sərmaye edə bilərsiniz.
Yelo App öz imkanlarını genişlədərək müştərilərin bank təcrübəsini yeniləməyi və sadələşdirməyi hədəfləyir. Hazırda tətbiq daxilində bankda həyata keçirməyə alışdığımız bir çox əməliyyatları qısa zaman ərzində bir neçə kliklə icra etmək mümkündür. Əbəs yerə deyil ki, ötən il Yelo App “Mobile Banking Day Baku” konfransında 1000 kriteriya dəyərləndirmələri üzrə ən rahat mobil tətbiq seçilmişdi. Siz də bu rahatlıqdan zövq almaq üçün smartfonunuza Yelo App yükləyin:
bit.ly/ylmbltb
Təhsil ödənişləri haqqında daha ətraflı: bit.ly/tehsil-odenisleri
Tehsil haqqi odenisi ilə bağlı əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Оплачивайте образовательные услуги через приложение Yelo App
Yelo Bank продолжает внедрять полезные инновации в своих онлайн-услугах. Теперь через приложение Yelo App банка можно оплачивать услуги ведущих учебных заведений страны. На данный момент доступны оплаты для следующих учреждений:
• ADA University
• Школа ADA
• Европейская азербайджанская школа
• ATL academy
• Азербайджанский Британский Колледж
• Baku Oxford School
• Dunya School
• Лицей Kaspi
• Лицей Hədəf
• Национальная Авиационная Академия
• Онлайн экзаменационный центр
• Учебный центр 21-го века
Для использования услуги просто выберите раздел "Образование" в меню "Оплата" в приложении Yelo App, затем введите платежные данные, запрошенные образовательным учреждением (ID студента, FIN-код родителя и т. д.). Всего несколько кликов и вы без проблем оплатите свои образовательные услуги. С этим нововведением Yelo App вы можете экономить свое время и инвестировать его в свое образование.
Yelo App стремится расширить свои возможности, целью которых является обновление и упрощение банковского опыта клиентов. Теперь в приложении можно выполнять многие операции, к которым мы привыкли в банке, всего за несколько кликов. Не зря в прошлом году Yelo App было признано лучшим мобильным приложением на конференции "Mobile Banking Day Baku", прошедшей оценку по 1000 критериям. Установите Yelo App на ваш смартфон и наслаждайтесь этим удобством: bit.ly/ylmbltb
Подробнее об оплате образовательных услуг: bit.ly/tehsil-odenisleri
У вас есть дополнительные вопросы по оплате обучения? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.