Xeyriyyə və yardım ödənişləri Yelo App-də
Yelo Bank-ın mobil tətbiqində daha bir yenilik! Xidmətlərini əhəmiyyətli dərəcədə təkmilləşdirən Yelo App-də artıq xeyriyyə və yardım ödənişləri etmək mümkündür. Bu yeni funksionallıq SOS uşaq kəndləri, Qızıl Aypara, Ümid yeri kimi mötəbər xeyriyyə təşkilatlarını əhatə edir.
Bu yeniliyin əsas məqsədi xeyriyyəçiliyi müştərilər üçün daha əlçatan və sürətli etməkdir. Yelo App istifadəçiləri saniyələr içərisində smartfon vasitəsilə cəmiyyətin rifahı üçün töhfə verə biləcəklər. Bunun üçün tətbiqin “Ödənişlər” menyusunda “Xeyriyyə və yardım” bölməsinə daxil olaraq, ianə etmək istədiyiniz təşkilatı və məbləği seçmək kifayətdir. Ödənişin dərhal təsdiqlənməsi ilə proses sürətli və təhlükəsiz şəkildə həyata keçirilir.
Yelo App-in imkanları bununla məhdudlaşmır. Tətbiq sayəsində bir çox mühüm bank əməliyyatlarını 24/7 rejimində həyata keçirmək mümkündür. Banka gəlmədən kredit və ya kart sifariş edə, ölkədaxili və ölkəxarici pul köçürmələri edə, xərc və gəlirlərə nəzarət və s. əməliyyatları Yelo App-də həyata keçirə bilərsiniz. Tətbiqin parlaq üstünlüklərindən faydalanmaq üçün elə indi yükləyin: https://bit.ly/ylmbltb
Evdən çıxmadan online odenis etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Совершайте благотворительные выплаты через приложение Yelo
Новое инновационное обновление в Yelo Bank! Теперь благотворительные и гуманитарные выплаты можно осуществлять прямо через мобильное приложение Yelo, которое значительно расширило свои функции. В числе поддерживаемых благотворительных организаций - «Детские деревни SOS», «Qızıl Aypara», и «Ümidyeri».
Главная цель этого нововведения - сделать процесс благотворительности более доступным и оперативным для клиентов. Пользователи приложения Yelo могут вносить свой вклад в общественное благо всего за несколько секунд. Для этого достаточно выбрать раздел «Благотворительность и помощь» в меню «Платежи», указать организацию и сумму пожертвования. Процесс платежа быстрый, безопасный и снабжен мгновенным подтверждением.
Возможности Yelo App не ограничиваются этим. С его помощью вы можете выполнять множество банковских операций 24/7: заказывать кредиты и карты, осуществлять внутренние и международные денежные переводы, контролировать свои расходы и доходы и многое другое. Скачайте приложение Yelo сейчас и насладитесь всеми его преимуществами: https://bit.ly/ylmbltb
Вас интересует онлайн-оплата? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az