Yelo App-də komissiyasız xarici pulköçürmələri!
Xaricdə yaşayan ailə üzvlərinə, yaxınlarına, dostlarına pul köçürmələri tez-tez edirsənsə, Yelo Bank sənin üçün yeni kampaniya elan edir! Kampaniyaya əsasən Bankın mobil tətbiqində (Yelo App) Yelo Visa kartları ilə edilən xarici pulköçürmələri üçün heç bir komissiya ödəməyəcəksən. Bu köçürmələri bank məlumatları olmadan da gerçəkləşdirə bilərsən. Yelo App-də Visa kartları arasında xaricə pul göndərmək üçün mobil nömrə də kifayət edir. Qeyd edək ki, kampaniyanın son günü 31 avqust 2024 tarixindədir.
Bir sıra xidmətlərini rəqəmsallaşdırmaqla müştərilərinin həyatlarını asanlaşdıran Yelo Bank-ın mobil tətbiqi 200-dən çox ölkəyə pul köçürmə imkanı verir. İstənilən zaman istənilən yerdə sadəcə Yelo App-də qarşı tərəfin məlumatlarını yazmaqla xarici bank kartlarına sürətli və təhlükəsiz pul göndərə bilərsən. Göndərilən vəsait qarşı tərəfin hesabına dərhal oturur. Xaricə pul köçürmə ilə yanaşı Yelo kartları ilə xaricdən pul qəbul etmək də mümkündür. Bu və digər kampaniyalar barədə sualın yaranarsa, 981 Çağrı Mərkəzinə zəng edə və ya istənilən Yelo filialına yaxınlaşaraq məlumat əldə edə bilərsən.
Yelo App yükləmək üçün:
http://bit.ly/ylmbltb
Beynelxalq pul kocurmeleri ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Отправляйте деньги за границу без комиссии через приложение Yelo!
Если вы часто осуществляете денежные переводы членам семьи, родственникам и друзьям, проживающим за рубежом, Yelo Bank объявляет для вас новую акцию, согласно которой вы не будете платить комиссию за переводы посредством карт Yelo Visa в мобильном приложении банка (Yelo App). Вы можете осуществлять эти переводы даже без банковских реквизитов – достаточно номера мобильного телефона для отправки денег за границу между картами Visa. Акция действует до 31 августа 2024 года.
Мобильное приложение Yelo Bank, которое упрощает жизнь своих клиентов за счет ряда цифровых услуг, позволяет осуществлять денежные переводы в более чем 200 стран мира. Вы можете быстро и безопасно отправить деньги на карты иностранных банков в любое время и в любом месте, просто введя данные получателя в приложении Yelo. Отправленные средства немедленно зачисляются на счет получателя. Помимо перевода денег за границу, по картам Yelo также можно получать деньги из-за границы. Если у вас есть вопросы об этой или других кампаниях, вы можете позвонить в колл-центр по номеру 981 или посетить любой филиал Yelo для получения дополнительной информации.
Чтобы загрузить приложение Yelo:
http://bit.ly/ylmbltb
Вас интересуют международные денежные переводы? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az