Yelo Bank artıq Qəbələdə!
Yelo Bank regionlarda xidmət şəbəkəsini genişlənməyə davam edir. Bank bu dəfə Qəbələdə yeni rəqəmsal filialını istifadəyə verdi.
Bankın digər filialları kimi “Parlaq Bankçılıq” şüarına uyğunlaşdırılmış Qəbələ filialı yüksək səviyyədə xidmət göstərmək üçün bütün zəruri imkanlara malikdir.
Ənənəvi filiallardan fərqli olaraq burada bütün əməliyyatlar xəzinə olmadan, aparatlar vasitəsilə aparılır. Filialda nağd pul, biznes kreditləri, Yelo debet kart və digər məhsulların sifarişi ilə bərabər, fasiləsiz rejimdə hesablara mədaxil, kartdan vəsaitin nağdlaşdırılması, müxtəlif ödənişlər də etmək mümkündür.
Mədaxil və məxaric əməliyyatları üçün filialın 24/7 xidmət sahəsində quraşdırılmış yeni nəsil ATM və terminalı damüştərilərin istifadəsindədir.
Filialın açılışı ilə bağlı Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədri Anar Həsənov Parlaq bankçılığı Qəbələ sakinlərinə təqdim etməkdən şad olduğunu bildirib: “Müştərilərə daha çevik və keyfiyyətli xidmət göstərmək üçün nəinki məhsullarımızı, eləcə də filiallarımızı da rəqəmsallaşdırırıq, Qəbələ filialı bu il regionlarda istifadəyə verdiyimiz sayca 3-cü filialdır. Xidmət şəbəkəmizin, xüsusilə, regionlarda genişləndirməyimizdə əsas məqsəd ölkənin real sektoruna hərtərəfli dəstək olmaqdır. Qəbələdə də sahibkarlığın inkişafı üçün geniş potensial var. İlin sonunadək ölkənin digər bölgələrində də eyni konseptdə filialları açmağı planlaşdırırıq.”
Yelo Bank-ın yeni filialı Qəbələ şəhəri, Nizami Gəncəvi küçəsi 1 ünvanında fəaliyyət göstərir.
Bank xidmətləri, o cümlədən, kredit, xaricə köçürmələr və depozit haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Yelo Bank теперь и в Габале!
Yelo Bank продолжает успешно расширять филиальную сеть обслуживания в регионах. На этот раз банк запустил новый цифровой филиал в Габале.
Как и другие точки продаж банка, новый филиал «Габала», адаптированный под лозунг «яркий банкинг», имеет все необходимые условия для предоставления услуг высокого уровня.
В отличие от традиционных филиалов, в Габале все операции осуществляются без наличия кассы, через специальные аппараты. Помимо заказа наличных и бизнес-кредитов, дебетовой карты Yelo и других продуктов, в филиале также возможно внесение средств на счета, снятие средств с карты и осуществление различных платежей.
Банкомат и терминал нового поколения, установленные в круглосуточной зоне обслуживания филиала, используются клиентами для доходных и расходных операций.
Председатель правления Yelo Bank-а Анар Гасанов отметил, что рад представить яркий банкинг жителям Габалы: «Для предоставления клиентам более гибкого и качественного обслуживания мы оцифровываем не только наши продукты, но и наши филиалы. Филиал в Габале – это третий филиал, который мы открыли в регионах в этом году. Основной целью расширения нашей сервисной сети, особенно в регионах, является всесторонняя поддержка реального сектора страны. Габала также имеет широкий потенциал для развития предпринимательства. До конца года планируем открыть филиалы с такой же концепцией в других регионах страны».
Новый филиал Yelo Bank-а распологается по адресу улица Низами Гянджеви 1, Габала.
У вас есть дополнительные вопросы о банковских услугах, включая кредиты, переводы за границу и депозиты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.