Yelo Bank-ın dəstəyi ilə növbəti "SHE Congress" uğurla başa çatdı
Yelo Bank bu il də regionun qadın liderliyinə həsr olunmuş ən böyük tədbiri — "SHE Congress 2025"in əsas tərəfdaşı oldu. Konqres bu dəfə  “Beyond Now – Creating What Lives On” (Bu Gündən Kənar – Gələcəyə Qalanı Yaratmaq) mövzusu ilə qadınların şəxsi və peşəkar inkişafı üçün aktual mövzular ətrafında müzakirələrə ev sahibliyi etdi.
Fərqli sahələrdə uğurları ilə seçilən 500-dən çox yerli və xarici iştirakçının qatıldığı tədbirdə, qadın liderlərin qarşılaşdıqları çağırışlar, innovativ yanaşmalar və inklüzivliyin biznesə verdiyi töhfələr əsas diqqət mərkəzində oldu.
Yelo Bank-ı tədbirdə İdarə Heyəti sədr müavini Günay Cəlilova təmsil edib. O, öz açılış nitqində biznesdə qadın liderliyinin gücləndirilməsi, uğur üçün davamlı inkişafın vacibliyindən söz açıb. Günay xanım qeyd edib ki, biznesdə və karyerada ən vacib prinsiplərdən biri tək uğurla kifayətlənməmək, davamlı inkişaf və yeniliklərə açıq olmaqdır. Bundan başqa bilik və təcrübələrimizlə başqalarına mentorluq edərək, dəstək zənciri yarada bilərik ki, bu özü də davamlı inkişafın təzahürüdür.
Tədbir ilhamverici çıxışlar, uğur hekayələri və səmərəli şəbəkələşmə imkanları ilə yadda qalıb. Eyni zamanda Yelo Bank tərəfindən təşkil olunan püşkatma çərçivəsində bəzi iştirakçılar qabaqcıl bank məhsullarını hədiyyə qazanıb.
Yelo Bank Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyasının əsas sütunlarından biri kimi bərabərlik, müxtəliflik və inklüzivliyi dəstəkləyir. Bank inanır ki, qadınların gücləndirilməsi daha dayanıqlı cəmiyyət və daha güclü iqtisadiyyatın formalaşmasına aparan vacib addımdır. Bu səbəbdən Yelo Bank gələcəkdə də qadın liderliyini təşviq edən təşəbbüslərin yanında olacaq.
Yelo Bank kredit şərtləri ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Очередной SHE Congress успешно завершился при поддержке Yelo Bank
Yelo Bank выступил главным партнёром крупнейшего в регионе мероприятия, посвящённого женскому лидерству — SHE Congress 2025. В этом году конгресс проходил под девизом «Beyond Now — Creating What Lives On» и включал обсуждения актуальных вопросов личного и профессионального развития женщин.
В мероприятии приняли участие более 500 местных и международных экспертов, известных своими достижениями в различных сферах. Конгресс был посвящён вызовам, с которыми сталкиваются женщины-лидеры, инновационным подходам к их преодолению, а также роли инклюзивности в современном бизнесе.
От Yelo Bank на мероприятии выступила заместитель председателя правления Гюнай Джалилова. В своей вступительной речи она подчеркнула важность укрепления женского лидерства и устойчивого развития как ключевых факторов долгосрочного успеха. Гюнай Джалилова отметила, что один из главных принципов в бизнесе и карьере — не останавливаться на достигнутом, а стремиться к постоянному росту и внедрению инноваций. Она также подчеркнула, что наставничество и передача знаний формируют цепочку поддержки, которая играет важную роль в обеспечении устойчивого развития.
Конгресс запомнился вдохновляющими выступлениями, историями успеха и ценными возможностями для установления деловых контактов. Кроме того, участники получили шанс выиграть современные банковские продукты в лотерее, организованной Yelo Bank.
Yelo Bank продолжает поддерживать принципы равенства, разнообразия и инклюзивности — краеугольные камни своей стратегии корпоративной социальной ответственности. Банк уверен, что расширение прав и возможностей женщин является важным шагом на пути к созданию устойчивого общества и сильной экономики. В связи с этим Yelo Bank намерен и впредь активно поддерживать инициативы, способствующие развитию женского лидерства.
Желаете получить банковский кредит в Yelo? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты FacebookInstagramWhatsapp или yelo.az