Yelo Bank kənd təsərrüfatı sektorunun maliyyələşdirilməsi və sahibkarlara dəstək məqsədilə İmişlidə keçirilən Aqrar Biznes Festivalında yer aldı. Aqrar İnnovasiya Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə baş tutan festival çərçivəsində “Dövlətin maliyyə mexanizmləri” mövzusunda geniş panel müzakirəsi keçirildi.
Paneldə çıxış edən Yelo Bank nümayəndəsi kənd təsərrüfatı sahəsində fəaliyyət göstərən sahibkarları maraqlandıran suallara cavab verərək, kredit müraciətləri, faiz dərəcələri və maliyyələşmə mexanizmləri haqqında ətraflı məlumat verdi. Fermerlərin bizneslərini böyütməsi üçün mövcud maliyyə həlləri və yeni imkanlar müzakirə olundu.
Festival çərçivəsində keçirilən “Kredit yarmarkası”nda isə Yelo komandası fermerlər və sahibkarlarla birbaşa görüşlər keçirərək, onların ehtiyaclarını dinlədi və potensial əməkdaşlıq imkanlarını müzakirə etdi.
Yelo Bank fermerlərə və aqrar sahədə fəaliyyət göstərən sahibkarlara dəstək göstərməyə, onların maliyyələşmə imkanlarını genişləndirməyə davam edəcək. Bankın fermer təsərrüfatını genişləndirmək üçün təklif etdiyi məhsullarla tanış olun: https://bit.ly/ylkmghs
Bank xidmətləri, eləcə də agro kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank принял участие в Агробизнес-фестивале
Yelo Bank принял участие в Агробизнес-фестивале, который состоялся в Имишли и был направлен на финансирование аграрного сектора и поддержку предпринимателей. В рамках фестиваля, организованного Аграрным инновационным центром, прошла панельная дискуссия на тему «Государственные финансовые механизмы».
Во время заседания представитель Yelo Bank ответил на вопросы фермеров и предпринимателей, работающих в сельскохозяйственном секторе, а также представил подробную информацию о кредитных продуктах, процентных ставках и механизмах финансирования. Участники обсудили доступные финансовые решения и новые возможности для развития бизнеса в аграрной сфере.
На «Ярмарке кредитов», проведенной в рамках фестиваля, команда Yelo Bank провела индивидуальные встречи с фермерами и предпринимателями, выслушала их потребности и обсудила перспективы сотрудничества.
Yelo Bank продолжит поддерживать развитие сельского хозяйства, помогая фермерам и предпринимателям расширять свои возможности финансирования. Узнайте больше о продуктах, созданных для роста вашего агробизнеса: https://bit.ly/ylkmghs
Вас интересуют банковские услуги и агрокредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az