Yelo Bank-da uşaqlar üçün inklüziv və yaradıcı tədbir keçirilib
Autizmli və digər fərqlilikləri olan uşaqlara diqqət çəkmək, onların inkişafına dəstək olmaq məqsədilə Yelo Bank xüsusi tədbir təşkil edib. Əvvəlcə uşaqlar Bankın baş ofisindəki iş mühiti və kollektivlə tanış oldular. Bundan əlavə qonaqlara özlərini tanıtmaq və istedadlarını bölüşmək üçün imkan yaradıldı. Sonra isə uşaqlar ingilis dilli danışıq klubunda iştirak etdilər və fərqli ölkələrin mədəniyyətləri haqda video təqdimat izlədilər. Tədbir sosiallaşmaq üçün müxtəlif interaktiv oyunların təşkili ilə yekunlaşıb. İştirak edən qonaqlara və tərəfdaşlara Bank tərəfindən hədiyyələr təqdim olundu.
Qeyd edək ki, bu tədbir “Uşaqlarımıza öyrədək” maarifləndirici cəmiyyəti və “Ümid var” yaradıcılıq mərkəzi ilə birgə təşkil olunub. Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyasına sadiq qalan Yelo Bank daha öncə də autizm spektrlı və digər fərqlilikləri olan uşaqları diqqət mərkəzində saxlayaraq, onlar üçün müxtəlif layihələrə imza atıb. Bank bundan sonra da daha inklüziv və bərabərimkanlı həyat üçün təşəbbüskarlığını davam etdirəcək.
Onlayn kredit sifarişi haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Yelo Bank организовал инклюзивное и творческое мероприятие для детей
С целью привлечения внимания к детям с аутизмом, синдромом Дауна и физическими ограничениями, а также поддержки их развития, Yelo Bank организовал специальное мероприятие. Сначала дети познакомились с рабочей обстановкой и сотрудниками головного офиса Банка. Кроме того, гостям была предоставлена возможность представиться и поделиться своими талантами. Затем дети приняли участие в клубе разговорной практики на английском языке и посмотрели видеопрезентацию о культурах разных стран. Мероприятие завершилось организацией различных интерактивных игр для общения и социализации. Участникам и партнерам были вручены подарки от Банка.
Следует отметить, что данное мероприятие организовано совместно с образовательным обществом "Uşaqlarımıza öyrədək" и креативным центром "Ümid var". Придерживающийся стратегии Корпоративной Социальной Ответственности, Yelo Bank уже ранее акцентировал внимание на детях с аутизмом и другими различиями, организовывая разные проекты. Банк намерен продолжать свою деятельность в направлении более инклюзивного и равного общества.
Вас интересует онлайн-заказ кредита? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.