Yelo Bank Visa tərəfindən mükafata layiq görüldü
Yelo Bank-ın daha bir mükafata layiq görüldü. Bu dəfə Banka, Visa International beynəlxalq ödəniş sistemi tərəfindən 2022-ci ildə Visa Platinium kartı üzrə ən böyük artıma görə mükafat təqdim olundu. Təltifetmə mərasimi Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının nəzdində fəaliyyət göstərən “Ödəniş sistemləri və rəqəmsal bankçılıq üzrə Ekspert Qrupu”nun növbəti iclası zamanı baş tutub.
Yelo Visa Platinum kartı vasitəsilə müştərilər dünyanın istənilən nöqtəsində müxtəlif premium xidmətlərdən faydalana bilərlər:
* 24/7 Visa Qlobal Dəstək xidməti
* Beynəlxalq səyahət sığortası
* Alış-veriş zamanı təhlükəsizlik
* Lounge key biznes zallarına pulsuz giriş
* Hava limanlarında Fast line xidməti
* Sürətli Visa konsyerj çat-botu
Bunlarla yanaşı, Bank-ın öz təklifləri də Yelo Visa Platinium kartını daha cəlbedici edir.
* Qalıq balansa illik 6% gəlir
* Ölkədaxili hər yerdə 1% cashback
* Seçilmiş kateqoriyalardan (YDM, geyim mağazaları, market, kafe və restoranlar) 5%-dək yüksək cashback
* Partnyor şəbəkəsində 30%-dək cashback
* Komissiyasız nağdlaşdırma
* Çoxfunksional Yelo App
Yelo Visa Platinium kartını ilkin mədaxillə pulsuz almaq da mümkündür. Vaxtınızı filiala getməyə xərcləməyin, kartı onlayn sifariş edin və siz də Yelo Platinium kartına sahib olun: https://bit.ly/prmkr
Pulsuz debet kart haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Yelo Bank получил награду от Visa
Yelo Bank вновь удостоен награды! На этот раз банку была присуждена награда международной платежной системы Visa International за наибольший рост по карте Visa Platinum в 2022 году. Церемония награждения состоялась во время очередного заседания "Экспертной группы по платежным системам и цифровому банкингу",функционирующей при Ассоциации Банков Азербайджана.
С помощью карты Yelo Visa Platinum клиенты могут воспользоваться различными премиум-услугами в любой точке мира:
•    Круглосуточная поддержка Visa Global Support
•    Международная страховка путешествий
•    Безопасность при покупках
•    Бесплатный вход в бизнес-залы Lounge key
•    Услуга Fast line в аэропортах
•    Быстрый чат-бот консьерж-сервиса Visa
Кроме того, собственные предложения банка делают карту Yelo Visa Platinum еще более привлекательной:
•    6% годового дохода на остаток счета
•    1% кэшбэка внутри страны
•    Увеличенный кэшбэк до 5% в выбранных категориях (АЗС, одежда, супермаркеты, кафе и рестораны)
•    Кэшбэк до 30% в партнерской сети
•    Бескомиссионное обналичивание
•    Многофункциональное приложение Yelo
Также возможно получить карту Yelo Visa Platinum бесплатно с первоначальным взносом. Не тратьте время на поход в отделение, заказывайте карту онлайн и станьте обладателем карты Yelo Platinum: https://bit.ly/prmkr
Есть дополнительные вопросы по кредитной карте? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.