Yelo Bank-dan sahibkarlar üçün parlaq əməkhaqqı kartları
Yelo Bank korporativ müştərilərinə parlaq əməkhaqqı layihəsini təklif edir. Bank-ın bu biznes xidmətində həm sahibkar, həm də şirkət əməkdaşları üçün xüsusi güzəştlər və üstünlüklər nəzərdə tutulub. Xidmətə qoşulan şirkətlərdə mühasibatlıq və xəzinədarlıq işi asanlaşır, şirkətdə nağd pul və sənəd dövriyyəsi azalır. Əməkdaşa çatacaq əməkhaqqı, məzuniyyət, ezamiyyə və digər ödənişlərin İnternet bankinq vasitəsilə operativ köçürülməsi təmin edilir. Əməkhaqqının karta köçürülməsi ilə bağlı SMS məlumatlandırma, o cümlədən 3D secure xidməti pulsuzdur. Yelo Bank kartları arasında kartdan-karta əməliyyatı, həmçinin, Yelo Bank və Azərpoçt ATM-lərində nağdlaşdırma komissiyasızdır. Sahibkarın istəyinə gprə ölkədaxili bütün ATM-lərdən də komissiyasız nağdlaşdırma imkanından faydalana bilər. Yelo App tətbiqi isə kart sahiblərinə günün istənilən vaxtında hesablarına nəzarət etmələrinə və müxtəlif ödənişlər həyata keçirməyə imkan verir.
Əməkhaqqı kartlarının üstünlüyü bununla bitmir. Kart vasitəsilə Bankın partnyor şəbəkəsində alış-verişlərdən 30%-dək cashback qazanmaq mümkündür. İstehlak krediti üçün müraciət edəcək əməkdaşlara isə illik faiz dərəcəsinə 1% endirim nəzərdə tutulub.
Qeyd edək ki, əməkhaqqı layihəsi çərçivəsində şirkət tərəfindən açılan hesablar üçün kartlar ödənişsiz təqdim olunur. Yelo Bank-ın əməkhaqqı layihəsinə qoşulduqda çoxsaylı güzəştlərdən faydalanmaqla yanaşı, əlavə vaxt itkisindən və resurs cəlbindən azad olacaqsınız. Layihəyə Bankın istənilən filiallarına yaxınlaşaraq qoşula bilərsiniz. Daha ətraflı: https://bit.ly/ylskfnf
Bank xidmətləri, o cümlədən, o cümlədən məzənnə haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Яркий зарплатный проект от Yelo Bank
Данная бизнес-услуга Yelo Bank-а предоставляет специальные льготы и преимущества как для самих предпринимателей, так и для сотрудников компании. В присоединившихся к услуге компаниях упрощается работа бухгалтерии и казначейства, а также уменьшается общий документооборот. Оперативное перечисление зарплаты, отпускных, командировочных и других выплат работнику обеспечивается через интернет-банкинг. Услуга СМС-оповещение о зачислении зарплаты на карту, в том числе по услуге 3D Secure предоставляется бесплатно. Операции card-to-card между картами Yelo Bank, а также обналичивание в банкоматах Yelo Bank и Azərpoçt осуществляются без комиссии. По желанию, предприниматель также может воспользоваться обналичиванием без комиссии во всех банкоматах внутри страны. Приложение Yelo позволяет держателям карт контролировать свои счета в любое время суток и совершать различные платежи.
На этом преимущества зарплатных карт не заканчиваются. По карте можно получать до 30% кэшбэка с покупок в партнерской сети Банка. Работникам, обращающимся за получением потребительского кредита, предоставляется скидка в размере 1% от годовой процентной ставки.
Следует отметить, что карты предоставляются бесплатно для счетов, открытых компанией в рамках зарплатного проекта. Присоединившись к зарплатному проекту Yelo Bank, вы получите множество преимуществ и избавитесь от дополнительных затрат времени и привлечения ресурсов. Присоединиться к проекту можно, обратившись в любой филиал Банка. Подробнее: https://bit.ly/ylskhn
У вас есть дополнительные вопросы о банковских услугах, включая курсы валют? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.