Bankçılıq sahəsində karyera qurmaq istəyən tələbə və məzunlar üçün nəzərdə tutulmuş Yelo Summer Challenge 2022 proqramı uğurla yekunlaşıb. Yelo Bank-ın təşkil etdiyi və 2 aya yaxın davam edən proqramın qapanış tədbirində iştirakçılar tövsiyə məktubu və sertifikatlar ilə təltif olunublar.
Artıq 2-ci ildir keçirilən Yelo Summer Challenge proqramı elan edildiyi gündən böyük maraqla qarşılandı. Yüzlərlə müraciətlər arasından müsahibələr vasitəsilə 32 nəfər seçildi. İştirakçıların maraq və biliklərinə əsaslanaraq uyğun departamentlərə yönləndirildi. Proqram müddəti ərzində onlar korporativ mühitdə komanda işi ilə tanış olub, yüksək dərəcədə ixtisaslı və təcrübəli kollektivlə birlikdə müxtəlif layihələrdə çalışıblar.
Bank tərəfindən ona verilmiş imkanı ən yaxşı şəkildə dəyərləndirərək işi və yanaşması ilə fərqlənən iştirakçılar gələcəkdə Yelo ailəsinə qoşula bilər. Qeyd edək ki, Yelo Bank təcrübəsiz, lakin potensiallı gənclərə karyera şansı vermək ənənəsinə sadiq qalaraq müxtəlif dəstək layihələrini həyata keçirməyə davam edəcək.
Bank xidmətləri, o cümlədən, o cümlədən ipoteka haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Успешно завершена программа «Yelo Summer Challenge 2022», предназначенная для студентов и выпускников, желающих построить карьеру в банковской сфере. На заключительном мероприятии программы, продолжавшейся почти 2 месяца, участники были награждены сертификатами и рекомендательными письмами.
Программа «Yelo Summer Challenge», которая проводится уже второй год подряд, вызвала большой интерес с самого начала ее объявления. Из сотен заявок путем собеседования были отобраны 32 студента. Каждый участник был направлен в соответствующий его интересам и специализации департамент. В ходе программы студенты познакомились с командной работой в корпоративной среде и проявляли себя в различных проектах с высококвалифицированным и опытным персоналом.
Участники, отличившиеся своим подходом к делу и оценившие предоставленную для них возможность, в будущем смогут присоединиться к семье Yelo.
Следует отметить, что Yelo Bank, традиционно представляющий карьерную возможность перспективной молодежи без опыта работы, и впредь продолжит реализацию различных проектов с целью поддержки студентов.
У вас есть дополнительные вопросы о банковских услугах, включая ипотека? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.