Gənclərin inkişafına, istedadların yetişdirilməsinə böyük önəm verən Yelo Bank mütəmadi olaraq müxtəlif təlim və fərdi inkişaf layihələri təşkil edir. Bank bu yay “Yelo Summer Challenge” adlı ənənəvi təlim proqramını yenidən başladı. İyul ayından etibarən start götürən proqramda 900-dən çox müraciət arasından istedadlı 30 gənc seçilib. İştirakçılar maliyyə, insan kapitalı, hüquq, pərakəndə bankçılıq, İT, marketinq və digər departamentlərdə Yelo komandası ilə birgə çalışaraq nəzəri biliklərlə yanaşı, həm də praktiki bacarıqlar əldə edəcəklər.
Yelo Bankın Baş ofisində proqramın açılış mərasimi üçün bank kollektivi və iştirakçılar bir araya gəldi. Tədbirdə bank nümayəndələri iştirakçıları salamlayaraq Yelo dəyərləri, məhsulları, buradakı peşəkar inkişaf imkanları, Agile metodologiyası haqqında məlumat verib, öz təcrübələrini bölüşdülər.
Qeyd edək ki, ödənişsiz həyata keçirilən “Yelo Summer Challenge” proqramı karyerasını bank sahəsində qurmaq istəyən 3-cü və 4-cü kurs tələbələri üçündür. 31 avqustadək davam edəcək proqramda fəallığı ilə seçilən iştirakçılar Yelo Bankda işlə təmin olunacaqlar. Bank gələcəkdə də gənclərlə bağlı müxtəlif tədbirləri həyat keçirməyi planlaşdırır.
Bank xidmətləri, o cümlədən, pul krediti haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Отобраны участники программы «Yelo Summer Challenge»
Yelo Bank, который придает большое значение развитию молодежи и воспитанию талантов, регулярно организует различные проекты по обучению и личному развитию. Этим летом банк возобновил свою традиционную образовательную программу под названием «Yelo Summer Challenge». Были отобраны 30 талантливых молодых людей из более чем 900 заявок по программе, стартовавшей в июле. Участники получат теоретические знания, а также практические навыки, работая с командой Yelo в таких департаментах, как финансовый, департамент человеческого капитала, юридический, розничные банковские услуги, ИТ, маркетинге и других.
На церемонии открытия программы в головном офисе Yelo Bank приняли участие сотрудники банка и участники проекта. На мероприятии представители банка поприветствовали студентов и рассказали о ценностях Yelo, продуктах, возможностях профессионального развития, методологии Agile, также поделились своим опытом.
Отметим, что бесплатная программа «Yelo Summer Challenge» предназначена для студентов 3-го и 4-го курсов, которые хотят построить свою карьеру в банковской сфере. Студентам, которые смогут проявить себя в программе до 31 августа, будет предоставлено рабочее место в Yelo Bank. Банк и в дальнейшем планирует проводить различные мероприятия, связанные с молодежью.
Интересует потребительский кредит или другие вопросы по банковским услугам? Тогда звоните на 981 или напишите в наши аккаунты в Facebook, Instagram , Whatsapp.