Yelo Bankın daha bir rəqəmsal filialı Xaçmazda!
Yelo Bank regionlarda müştərilərinə daha yaxın olmaq üçün daha bir filialını istifadəyə verdi. Bu dəfə Bank Xaçmazda rəqəmsal konseptli parlaq filialını yerli sakinlərə təqdim etdi. Rəqəmsal filialın ənənəvi analoqlarından əsas üstünlüyü ondadır ki, burada bank əməliyyatları aparatlar vasitəsilə aparılır. Müştərilər bank əməkdaşı olmadan sərbəst şəkildə kart, biznes və istehlak krediti əldə edə, əmanət hesabı aça bilir. Bununla yanaşı, 24/7 rejimində hesablara mədaxil, kartdan vəsaitin nağdlaşdırılması, müxtəlif ödənişlər də etmək mümkündür. Bütün bu proseslər rəqəmsal filialda daha operativ və çevik baş verir.
Filialın açılışı münasibətilə “Yelo Bank”ın İdarə Heyətinin sədr müavini Elşən Pirmalıyev öz fikirlərini bildirib: “Xaçmaz filialı 2023-cü ildə regionlarda ilk istifadəyə verdiyimiz filial oldu. Əsas məqsədimiz burada fəaliyyət göstərən sahibkarlıq subyektləri və fərdi müştərilərə müxtəlif növ keyfiyyətli bank xidmətlərini göstərməkdir. “Parlaq Bankçılıq” konseptli bu rəqəmsal filialımız da digərləri kimi müştərilərə maksimal rahatlıq və sadə həllər təqdim edəcək. Əməliyyatların kassa olmadan aparatlar vasitəsilə aparılması nağdsız ödənişlərin inkişafına da öz töhfəsini verəcək. İlin sonunadək ölkənin digər bölgələrində xidmət şəbəkəmizi eyni konseptdə genişləndirməyə davam edəcəyik”.
Yeni filial Xaçmaz şəhəri, Nəriman Nərimanov küçəsi, 8C ünvanında yerləşir. Qeyd edək ki, hazırda Yelo Bank-ın 17 filialı və 1 özünəxidmət mərkəzi fəaliyyət göstərir.

Новый цифровой филиал Yelo Bank в Хачмазе!
Чтобы быть ближе к своим клиентам в регионах, Yelo Bank представил жителям Хачмаза яркий филиал с цифровой концепцией.
В отличие от филиалов с традиционной концепцией обслуживания, основным преимуществом цифрового филиала является то, что банковские операции здесь осуществляются через специальные аппараты.
Клиенты могут самостоятельно оформить заказ карты, бизнес и потребительских кредитов, а также открыть депозитный счет. Кроме того, в режиме 24/7 можно пополнять счета, обналичивать средства с карт и совершать различные платежи. Все эти процессы происходят быстрее и проще в цифровом отделении.
«Хачмазский филиал является первым региональным филиалом, который мы открыли в 2023 году. Нашей основной целью является предоставление различных видов качественных банковских услуг как предпринимателям, так и физическим лицам. Данный цифровой филиал с концепцией «Яркий банкинг» предоставит клиентам максимальный комфорт и простые решения. Проведение операций без кассы через аппараты также будет способствовать развитию безналичных расчетов. До конца года мы продолжим расширять нашу филиальную сеть в данной концепции и в других регионах страны», отметил заместитель Председателя Правления Эльшан Пирмалиев.
Новый филиал открыт по адресу город Хачмаз, улица Нариман Нариманова 8C. Отметим, что на данный момент функционируют 17 филиалов и 1 центр самообслуживания Yelo Bank-а.
У вас есть дополнительные вопросы о банковских услугах? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.