Yelo Bank aztəminatlı vətəndaşlarla bayramlaşdı
Dünya müsəlmanlarının birlik və həmrəylik rəmzi olan Qurban bayramı insanlara paylaşmağı öyrədir. Bayramın xeyirxah ənənələrini daim yaşadan Yelo Bank bu münasibətlə sosial aksiya keçirdi. Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinin birgə təşkilatçılığı ilə Bank aztəminatlı və sosial həssas qrupa aid vətəndaşlarımızla görüşüb və Qurban bayramlarını təbrik edib. Aksiyaya dəvət edilmiş hər bir kəsə Bank adından Qurban bayramı sovqatları paylanılıb.
Korporativ Sosial Məsuliyyət Yelo Bankın strategiyasının ayrılmaz hissəsidir. Bank Azərbaycan əhalisinin sosial rifahını yaxşılaşdırmaq naminə təşəbbüskar layihələrini davam etdirəcək.
Yelo Bank xalqımızı müqəddəs Qurban bayramı münasibəti ilə təbrik edir, xoşbəxtlik, firavan həyat arzulayır.
Bank xidmətləri (onlayn kreditin bank kalkulyatoru ilə hesablanması) əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

В преддверии Гурбан Байрамы Yelo Bank помог малообеспеченным семьям
Гурбан Байрамы является символом единства и солидарности мусульман всего мира.  Этот праздник учит людей всегда нести и делиться добромИ в свою очередь Yelo Bank, который особо чтит добрые традиции праздника, провел по этому поводу социальную акцию. Представители малообеспеченных семей и социально уязвимых групп получили от Банка подарки по случаю Гурбан Байрамы. Следует отметить, что список граждан был предоставлен Обществом Красного Полумесяца Азербайджана.
Корпоративная социальная ответственность является неотъемлемой частью стратегии Yelo Bank. Банк продолжит свои инициативные проекты по улучшению социального благосостояния населения Азербайджана.
Yelo Bank поздравляет наш народ со священным праздником Гурбан Байрамы, желает им счастья и благополучной жизни.
Интересует вопросы по банковским услугам (кредитный калькулятор)? Тогда звоните на 981 или напишите в наши аккаунты в Facebook, Instagram , Whatsapp.