Yelo App-də digər bank kartlarına da yer var!
Yelo Bank müştərilərinin rahatlığına önəm verməyə davam edir. Onların digər bank kartlarından istifadə edə biləcəyini nəzərə alaraq Yelo App-də xüsusi imkanlar yaradılıb. Belə ki, müştərilər digər banklara məxsus kartlarını Yelo App-ə əlavə edərək Yelo kartlarına komissiyasız köçürmə edə və ya Yelo kredit ödənişini həyata keçirə bilərlər. Əməkhaqqını hansı bankdan almağınızdan asılı olmayaraq vəsaitinizi Yelo karta köçürmək isə daha sərfəlidir. Çünki Yelo kartdakı qalığa görə illik 6%-dək gəlir əldə etmək mümkündür.
Yelo App öz funksiyalarını daim təkmilləşdirərək müştərilərin bank təcrübəsini yeniləməyi və sadələşdirməyi hədəfləyir. Hazırda tətbiq daxilində bankda həyata keçirməyə alışdığımız bir çox əməliyyatları qısa zaman ərzində bir neçə kliklə icra etmək mümkündür. Banka gəlmədən kredit və ya kart sifariş edə, ölkədaxilinə və ölkəxaricinə pul köçürə, xərc və gəlirlərə nəzarət və s. əməliyyatları tətbiqdəcə həyata keçirə bilərsiniz.
Yelo App-in rahatlığından istənilən zaman və hər yerdə zövq almaq üçün elə indi yükləyin: bit.ly/ylmbltb
Bank kartlari haqqında əlavə suallarınız yaranarsa, 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank продолжает совершенствовать удобства для своих клиентов. С учетом использования карт других банков, в приложении Yelo были созданы специальные функции. Клиенты теперь могут добавлять свои карты, выпущенные другими банками, и осуществлять переводы на карты Yelo без комиссии, а также выплачивать кредиты Yelo. Независимо от того, в каком банке вы получаете зарплату, перевод средств на карту Yelo оказывается выгоднее, поскольку это позволяет зарабатывать до 6% годового дохода на остаток карты.
Основная цель приложения Yelo - обновление и упрощение банковского обслуживания клиентов за счет постоянного улучшения его функционала. На данный момент, используя приложение, которое мы привыкли видеть в банке, можно выполнить множество операций всего за несколько кликов и за короткое время. Вы можете заказать кредит или карту, не посещая банк, осуществлять денежные переводы как внутри страны, так и за рубеж, а также контролировать свои расходы и доходы.
Загрузите приложение сейчас и наслаждайтесь удобством Yelo в любое время и в любом месте: bit.ly/ylmbltb
Вас интересуют банковские карты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az