Yelo Bank indi Salyanda!
Xidmət şəbəkəmizi genişləndirərək, yeni konseptdə daha bir filialı müştərilərimizin istifadəsinə verdik. Salyan şəhərindəki yeni filialımız Nizami küç., 2E ünvanında yerləşir.
Müasir standartlara cavab verən Salyan filialı fiziki və hüquqi şəxslərə geniş çeşidli bank xidmətlərini təklif edir. Burada müştərilərin rahatlığı üçün hər bir detal nəzərə alınıb.
Yeni filialın açılışı ilə bağlı Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədri Anar Həsənov qeyd edib ki, Bankın regional inkişafının hədəfi bank xidmətlərinin əlçatanlığını təmin edilməsinə və bankın müştəri bazasının genişləndirilməsinə yönəlib: "Strategiyamıza uyğun olaraq ölkədəki mikro, kiçik və orta sahibkarları maliyyə resursları və yeni bankçılıq həlləri ilə təmin etməyə çalışırıq. Salyanda da bu istiqamətdə geniş əməkdaşlıq potensialının olduğunu görürük. Yelo Bank-ın bu regiondakı fəaliyyətinin hər kəs üçün faydalı olacağından əminik. 2022-ci il ərzində yerli sahibkarlığın dayanıqlı və uğurlu inkişafı üçün Azərbaycanın digər bölgələrində də xidmət mərkəzlərini istifadəyə verməyi planlaşdırırıq.”

Yelo Bank теперь и в Сальяне!
Расширяя сеть обслуживания, мы открыли свой очередной филиал в новой концепции. Открывшийся в Сальяне филиал находится по адресу улица Низами 2Е.
Отвечаяющий современным стандартам Сальянский филиал предлагает широкий спектр банковских услуг физическим и юридическим лицам. Здесь учтена каждая деталь для удобства клиентов.
Председатель правления Yelo Bank-а Анар Гасанов отметил относительно открытия нового филиала, что целью регионального развития банка является обеспечение доступности банковских услуг и расширение клиентской базы банка: «В соответствии с нашей стратегией мы стараемся обеспечить микро, малых и средних предпринимателей страны финансовыми ресурсами и новыми банковскими решениями. Мы видим большой потенциал в Сальяне в этом направлении, и уверены, что деятельность Yelo Bank-а в данном регионе будет благоприятна для всех. В 2022 году мы планируем открыть центры обслуживания в других регионах Азербайджана для устойчивого и успешного развития местного предпринимательства».